seahub - en to cs_CZ translation catalogue (102 entries)

en: Just now
cs_CZ: Právě teď

en: Name is required
cs_CZ: Vyžadováno jméno

en: Please enter password
cs_CZ: Zadejte prosím heslo

en: Please enter the password again
cs_CZ: Zadejte prosím heslo znovu

en: Password is too short
cs_CZ: Heslo je příliž krátké

en: Passwords don't match
cs_CZ: Hesla se neshodují

en: Please check the network.
cs_CZ: Prosím, zkontrolujte síť.

en: New files
cs_CZ: Nové soubory

en: Deleted files
cs_CZ: Smazané soubory

en: Renamed or Moved files
cs_CZ: Přejmenované nebo přesunuté soubory

en: Modified files
cs_CZ: Upravené soubory

en: New directories
cs_CZ: Nové adresáře

en: Deleted directories
cs_CZ: Smazané adresáře

en: Failed. Please check the network.
cs_CZ: Chyba. Prosím zkontrolujte síť.

en: Move {placeholder} to:
cs_CZ: Přesun {placeholder} do:

en: Copy {placeholder} to:
cs_CZ: Kopírovat {placeholder} do:

en: Moving %(name)s
cs_CZ: Přesunování %(name)s

en: Copying %(name)s
cs_CZ: Kopírování %(name)s

en: Saving...
cs_CZ: Ukládám...

en: Failed.
cs_CZ: Chyba.

en: Canceled.
cs_CZ: Zrušeno.

en: Invalid destination path
cs_CZ: Neplatná cílová cesta

en: Permission error
cs_CZ: Chyba oprávnění

en: Close (Esc)
cs_CZ: Zavřít (Esc)

en: Loading...
cs_CZ: Nahrávám...

en: Previous (Left arrow key)
cs_CZ: Předchozí (šipkou vlevo)

en: Next (Right arrow key)
cs_CZ: Následující (šipkou vpravo)

en: %curr% of %total%
cs_CZ: %curr% z %total%

en: <a href="%url%" target="_blank">The image</a> could not be loaded.
cs_CZ: <a href="%url%" target="_blank">Obrázek</a> nejde načíst.

en: Open in New Tab
cs_CZ: Otebřít na nové kartě

en: Password is required.
cs_CZ: Heslo je vyžadováno.

en: It is required.
cs_CZ: Vyžadováno.

en: Only an extension there, please input a name.
cs_CZ: Pouze rozšíření, prosím zadejte jméno.

en: Processing...
cs_CZ: Zpracovávám...

en: Successfully deleted %(name)s.
cs_CZ: Úspěšně smazán %(name)s.

en: Successfully deleted %(name)s and 1 other item.
cs_CZ: Úspěšně smazáno %(name)s a 1 další položka.

en: Successfully deleted %(name)s and %(amount)s other items.
cs_CZ: Úspěšně smazáno %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Failed to delete %(name)s.
cs_CZ: Smazání selhalo: %(name).

en: Failed to delete %(name)s and 1 other item.
cs_CZ: Smazání selhalo: %(name)s a 1 dalších položek.

en: Failed to delete %(name)s and %(amount)s other items.
cs_CZ: Smazání selhalo %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Delete Items
cs_CZ: Vymazat položky

en: Are you sure you want to delete these selected items?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Move selected item(s) to:
cs_CZ: Přesunout označenou položku(ky) do:

en: Copy selected item(s) to:
cs_CZ: Zkopírovat označenou položku(ky) do:

en: Successfully moved %(name)s.
cs_CZ: Úspěšně přesunut %(name)s.

en: Successfully moved %(name)s and 1 other item.
cs_CZ: Úspěšně přesunut %(name)s a 1 další položka.

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
cs_CZ: Úspěšně přesunut %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Successfully copied %(name)s.
cs_CZ: Úspěšně zkopírován %(name)s.

en: Successfully copied %(name)s and 1 other item.
cs_CZ: Úspěšně zkopírován %(name)s a 1 další položka.

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
cs_CZ: Úspěšně zkopírován %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Internal error. Failed to move %(name)s and %(amount)s other item(s).
cs_CZ: Interní chyba. Chyba při přesunu %(name)s a %(amount)s další položka(y).

en: Internal error. Failed to move %(name)s.
cs_CZ: Interní chyba. Chyba při přesunu %(name)s.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s and %(amount)s other item(s).
cs_CZ: Interní chyba. Chyba při kopírování %(name)s a %(amount)s další položka(y).

en: Internal error. Failed to copy %(name)s.
cs_CZ: Interní chyba. Chyba při kopírování %(name)s.

en: Moving file %(index)s of %(total)s
cs_CZ: Přesun souboru %(index)s z %(total)s

en: Copying file %(index)s of %(total)s
cs_CZ: Kopírování souboru %(index)s ze %(total)s

en: Failed to move %(name)s
cs_CZ: Chyba při přesunu %(name)s

en: Failed to copy %(name)s
cs_CZ: Chyba při kopírování %(name)s

en: locked by {placeholder}
cs_CZ: uzamčeno {placeholder}

en: Successfully deleted %(name)s
cs_CZ: Úspěšně smazán %(name)s

en: File is too big
cs_CZ: Soubor je příliž velký

en: File is too small
cs_CZ: Soubor je příliž malý

en: Filetype not allowed
cs_CZ: Typ souboru není povolen

en: Max number of files exceeded
cs_CZ: Maximální počet souborů překročen

en: Uploaded bytes exceed file size
cs_CZ: Nahrávaný soubor překročil dovolenou velikost

en: Empty file upload result
cs_CZ: Prázdný výsledek nahrávání souboru

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: uploaded
cs_CZ: nahráno

en: canceled
cs_CZ: zrušeno

en: Start
cs_CZ: Začátek

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: File Uploading...
cs_CZ: Nahrávání souboru...

en: File Upload complete
cs_CZ: Nahrávání souboru dokončeno

en: File Upload canceled
cs_CZ: Nahrávání souboru zrušeno

en: File Upload failed
cs_CZ: Nahrávání souboru selhalo

en: Failed to get upload url
cs_CZ: Chyba při získávání url nahrávání

en: Failed to get update url
cs_CZ: Chyba při získávání url aktualizace

en: Replace file {filename}?
cs_CZ: Přepsat soubor {filename}?

en: File is locked
cs_CZ: Soubor je uzamčen

en: Set {placeholder}'s permission
cs_CZ: Nastavení {placeholder}'s oprávnění

en: Select groups
cs_CZ: Vyberte skupiny

en: Edit failed
cs_CZ: Editace selhala.

en: Delete failed
cs_CZ: Smazání selhalo

en: Successfully unshared {placeholder}
cs_CZ: Sdílení úspěšně zrušeno {placeholder}

en: Really want to delete {lib_name}?
cs_CZ: Opravdu smazat {lib_name}?

en: Delete succeeded.
cs_CZ: Mazání dokončeno.

en: Share {placeholder}
cs_CZ: Sdílení {placeholder}

en: Expired
cs_CZ: Vypršený

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Show
cs_CZ: Zobraz

en: Please enter days.
cs_CZ: Prosím zadejte dnů.

en: Please enter valid days
cs_CZ: Prosím zadejte platné dny

en: Please input at least an email.
cs_CZ: Prosím zadejte nejméně email.

en: Successfully sent to {placeholder}
cs_CZ: Úspěšně nahráno do {placeholder}

en: Failed to send to {placeholder}
cs_CZ: Chyba při odesílání do {placeholder}

en: Success
cs_CZ: Dokončeno

en: Successfully unstared {placeholder}
cs_CZ: Úspěšně zrušen příznak {placeholder}

en: Please enter 1 or more character
cs_CZ: Zadejte prosím 1 a více znaků

en: No matches
cs_CZ: Žádné shody

en: Searching...
cs_CZ: Vyhledávám...

en: Loading failed
cs_CZ: Nahrávání selhalo
