seahub - en to he translation catalogue (318 entries)

en: "%s" is not a valid name
he: "%s" אינו שם תקין

en: %s is not a valid email.
he: %s אינו אימייל תקין.

en: 2. Add an account
he: 2. הוסף חשבון

en: A user with this email already
he: משתמש עם אימייל זה כבר

en: Add Contacts
he: הוסף אנשי קשר

en: Add Files
he: הוסף קבצים

en: Add a discussion...
he: הוסף שיחה...

en: Add files
he: הוסף קבצים

en: Admin
he: מנהל

en: Admins
he: מנהלים

en: All file types
he: כל סוגי הקבצים

en: Are you sure you want to restore this library?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשחזר ספרייה זו?

en: Audio
he: אודיו

en: Avatar Change
he: האווטאר שונה

en: Avatar for %s
he: אווטאר בשביל %s

en: Avatar:
he: אווטאר:

en: Cancel
he: בטל

en: Changed library name or description
he: השתנתה שם הספרייה או תיאור

en: Choose Default Library
he: בחר ספריית ברירת מחדל

en: Choose default library:
he: בחר ספריית ברירת מחדל:

en: Close
he: סגור

en: Confirm Password
he: אשר סיסמא

en: Confirm Password:
he: אשר סיסמא:

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Copy
he: העתק

en: Create
he: צור

en: Created library
he: ספרייה נוצרה

en: Current Library
he: ספרייה הנוכחית

en: Current Path:
he: נתיב הנוכחי:

en: Current avatar:
he: האווטאר הנוכחי:

en: Database
he: מסד הנתונים

en: Decrypt library error
he: לפענח שגיאת ספרייה

en: Default Library
he: ספריית ברירת מחדל

en: Default Library Setting
he: הגדרות ספריית ברירת מחדל

en: Delete
he: למחוק

en: Delete Account
he: מחק חשבון

en: Delete Contact
he: מחק איש קשר

en: Delete Group
he: מחק קבוצה

en: Delete Page
he: מחק דף

en: Delete These
he: למחוק אלה

en: Delete Time
he: למחוק זמן

en: Delete User
he: מחק משתמש

en: Delete succeeded.
he: נמחק בהצלחה

en: Deleted
he: נמחקו

en: Deleted %(file)s
he: %(file)s נמחקו

en: Deleted directories
he: תיקיות שנמחקו

en: Deleted files
he: קבצים שנמחקו

en: Deleted library %(library_name)s
he: נמחק ספרייה %(library_name)s

en: Deleting a file library
he: מחיקת קובץ ספרייה

en: Deleting a library
he: מחיקת ספרייה

en: Department
he: מחלקה

en: Department:
he: מחלקה:

en: Description
he: תיאור

en: Description can't be empty
he: התיאור לא יכול להיות ריק

en: Description is required
he: דרוש תיאור לספרייה

en: Description is required.
he: דרוש תיאור לספרייה

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
he: תיאור ארוך מדי (המקסימום הוא 100 תווים)

en: Details
he: פרטים

en: Directory Name
he: שם תיקייה

en: Discard
he: בטל שמירה

en: Documents
he: מסמכים

en: Download
he: הורדה

en: Download Link
he: קישור להורדה

en: Download Links
he: קישורים להורדה

en: Duplicated filename
he: קובץ משוכפל

en: Edit
he: לערוך

en: Edit Contact
he: ערוך איש קשר

en: Edit Page
he: עריכת דף

en: Edit failed.
he: עריכה נכשלה.

en: Edit succeeded
he: נערך בהצלחה

en: Email
he: אימייל

en: Email
he: אימייל

en: Email address
he: כתובת אימייל

en: Email is required
he: דרוש כתובת אימייל

en: Email is required.
he: דרוש כתובת אימייל.

en: Email: %(email)s
he: אימייל: %(email)s

en: Empty
he: ריק

en: Encrypt
he: הצפן

en: Encrypting a file library
he: הצפנת קובץ ספרייה

en: Encrypting a library
he: הצפנת ספרייה

en: English
he: אנגלית

en: Error
he: שגיאה

en: Example
he: דוגמה

en: Failed to add member to group
he: הוספת חבר לקבוצה נכשלה

en: Failed to create group
he: נכשל ביצירת קבוצה

en: Failed to create org group.
he: נכשל ביצירה

en: Failed to delete:
he: מחיקה נכשלה:

en: Failed to edit profile
he: נכשל ניסיון בעריכת פרופיל

en: Failed to transfer, user %s not found
he: נכשל ניסיון העברה, משתמש %s לא נמצא

en: Failed.
he: נכשל.

en: Failed. Please check the network.
he: נכשל. נא בדוק הרשת.

en: File
he: קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: File does not exist
he: קובץ לא קיים

en: File is too big
he: קובץ גדול מדי

en: File is too small
he: קובץ קטן מדי

en: Files
he: קבצים

en: Folders
he: תיקיות

en: Folders - Share
he: תיקיות - שיתוף

en: Group
he: קבוצה

en: Group does not exist
he: הקבוצה לא קיימת

en: Group is full
he: הקבוצה מלאה

en: Group name can't be empty
he: שם קבוצה לא יכול להיות ריק

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
he: שם קבוצה ארוך מידי(מקסימום 255 תווים)

en: Groups
he: קבוצות

en: Help
he: עזרה

en: Images
he: תמונות

en: Important dates
he: תאריכים חשובים

en: In all libraries
he: בכל הספריות

en: In this library
he: בספריה זו

en: Info
he: מידע

en: Install and Sync Files
he: התקנה וסנכרון קבצים

en: Internal Error
he: שגיאה פנימית

en: Internal Server Error
he: שגיאת שרת פנימית

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: Internal error. Failed to delete %s.
he: שגיאה פנימית. נכשל ניסיון מחיקת %s.

en: Internal server error
he: שגיאת שרת פנימית

en: Invalid file format.
he: פורמט קובץ לא תקין.

en: Invalid url
he: url לא תקין

en: Invalid user id.
he: זיהוי משתמש לא תקין.

en: It is required.
he: זה דרוש.

en: It's required.
he: זה דרוש

en: It's too long.
he: זה ארוך מִדַי.

en: Just now
he: כרגע

en: Last Update
he: עודכן לאחרונה

en: Latvian
he: לטבית

en: Libraries
he: סיפריות

en: Libraries - Share
he: ספריות - שיתוף

en: Library
he: ספרייה

en: Library does not exist
he: הספרייה לא קיימת

en: Library does not exist.
he: הספרייה לא קיימת

en: Library is encrypted.
he: הספרייה מוצפנת

en: Library name is required
he: דרוש שם הספרייה

en: Links
he: קישורים

en: Links - Share
he: קישורים - שיתוף

en: Load
he: טען

en: Loading...
he: טוען...

en: Log In
he: התחבר

en: Log out
he: התנתק

en: Members
he: חברים

en: Message
he: הודעה

en: Messages
he: הודעה

en: Modified
he: השתנה

en: More Operations
he: עוד פעולות

en: More operations
he: עוד פעולות

en: My Groups
he: הקבוצות שלי

en: My Library
he: הספרייה שלי

en: Name
he: שם

en: Name "%s" is not valid
he: השם "%s" אינו תקין

en: Name %s is not valid
he: השם %s אינו תקין

en: Name can't be empty
he: השם אינו יכול להיות ריק

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
he: שם ארוך מדי (המקסימום הוא 255 תווים)

en: New Directory
he: תיקייה חדשה

en: New File
he: קובץ חדש

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: New Library
he: ספרייה חדשה

en: New Message
he: הודעה חדשה

en: New Page
he: דף חדש

en: New Password:
he: סיסמא חדשה:

en: New files
he: קבצים חדשים

en: New password
he: סיסמא חדשה

en: New password confirmation
he: אשר סיסמא חדשה

en: Next
he: הבא

en: No
he: לא

en: No path.
he: ללא נתיב.

en: No public library
he: אין ספרייה ציבורית

en: No result
he: אין תוצאה

en: Note
he: הערה

en: Note(optional)
he: הערה(לא חובה)

en: Notes
he: הערות

en: Old password
he: סיסמא ישנה

en: Oldname is required
he: דרוש שם ישן

en: Only the owner of the library has permission to share it.
he: רק לבעל הספרייה יש את ההרשאה לשתף את זה.

en: Operations
he: פעולות

en: Password
he: סיסמא

en: Password (again)
he: סיסמא )שוב(

en: Password Reset
he: איפוס סיסמא

en: Password again
he: סיסמא שוב

en: Password can't be empty
he: הסיסמא אינו יכול להישאר ריק

en: Password cannot be blank
he: הסיסמא אינו יכול להישאר ריק

en: Password changed successfully.
he: סיסמא הוחלפה בהצלחה.

en: Password is required.
he: נדרשת סיסמה.

en: Password is too short
he: הסיסמא קצרה מדי

en: Password:
he: סיסמא:

en: Password:
he: סיסמא:

en: Passwords do not match
he: סיסמאות אינן תואמות

en: Passwords don't match
he: סיסמאות אינן תואמות

en: Payment
he: תשלום

en: Permission
he: הרשאה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Personal Wiki
he: ויקי אישי

en: Personal info
he: מידע אישי

en: Please check the network.
he: נא בדוק את הרשת.

en: Please enter a number
he: אנא הכנס מספר

en: Please enter password
he: אנא הכנס את הסיסמא

en: Please enter the password again
he: אנא הכנס את הסיסמא שוב

en: Please enter the password.
he: אנא הכנס את הסיסמא.

en: Please select the avatars that you would like to delete.
he: נא בחר את האווטאר שברצונך למחוק.

en: Portuguese, Brazil
he: פורטוגזית, ברזיל

en: Previous
he: קודם

en: Profile
he: פרופיל

en: Read-Only
he: קריאה-בלבד

en: Read-Write
he: קריאה-כתיבה

en: Really want to delete this discussion?
he: באמת רוצה למחוק את הדיון הזה?

en: Really want to delete your account?
he: באמת למחוק את חשבונך?

en: Remove
he: הסר

en: Removed
he: הוסר

en: Removed directory
he: הוסר תיקייה

en: Rename
he: שינוי שם

en: Reply
he: השב

en: Restore
he: שחזור

en: Restore Library
he: שחזור הספרייה

en: Result
he: תוצאה

en: Save passwords in your browser.
he: שמור סיסמאות בדפדפן שלך.

en: Saving...
he: שומר...

en: Search Files
he: חיפוש קבצים

en: Search Library
he: חיפוש ספרייה

en: Search User
he: חיפוש משתמש

en: Search files in this library
he: חיפוש קבצים בספרייה זו

en: Search files in this wiki
he: חיפוש קבצים בויקי הזה

en: Send
he: שולח...

en: Send a message...
he: לשלוח הודעה

en: Send passwords to the server.
he: שלח סיסמאות לשרת.

en: Send to:
he: לשלוח ל:

en: Server Version:
he: גרסת שרת:

en: Settings
he: הגדרות

en: Share
he: שתף

en: Share Permission
he: שתף הרשאה

en: Share To
he: שתף עם

en: Shared
he: משותף

en: Shared By
he: שותף ע"י

en: Shared by:
he: שותף ע"י:

en: Signup
he: הרשם

en: Size
he: גודל

en: Slovak
he: סלובקית

en: Sub-libraries
he: תת ספריות

en: Submit
he: שלח

en: Successfully Deleted %s
he: נמחק בהצלחה %s

en: Successfully deleted
he: נמחק בהצלחה

en: Successfully deleted %s
he: נמחק בהצלחה %s

en: Successfully deleted the requested avatars.
he: נמחקו בהצלחה האווטארים המבוקשים.

en: Successfully saved.
he: נשמר בהצלחה.

en: Successfully updated your avatar.
he: האווטאר עודכן בהצלחה.

en: Successfully uploaded a new avatar.
he: אווטאר חדש הועלה בהצלחה.

en: Successfully uploaded a new group avatar.
he: אווטאר חדש לקבוצה הועלה בהצלחה.

en: System
he: מערכת

en: System Admin
he: מנהל מערכת

en: Telephone
he: טלפון

en: Telephone:
he: טלפון:

en: Text files
he: קבצי טקסט

en: Thanks for using our site!
he: תודה שהשתמשתם באתר שלנו!

en: The group doesn't exist
he: הקבוצה לא קיימת

en: The group has already created
he: הקבוצה כבר נוצרה

en: The library does not exist.
he: הספרייה לא קיימת

en: The library is encrypted.
he: הספרייה מוצפנת

en: The link doesn't exist
he: הקישור לא קיים

en: The message doesn't exist
he: ההודעה לא קיימת

en: The two password fields didn't match.
he: שני שדות הסיסמה אינם תואמים.

en: There is already a group with that name.
he: קיימת כבר קבוצה בשם זה.

en: Time
he: זמן

en: Transfer
he: העבר

en: Transfer Group To
he: העבר קבוצה ל

en: Trash
he: אשפה

en: Unable to view file
he: לא ניתן להציג קובץ

en: Unable to view library modification
he: לא ניתן להציג שינוי הספרייה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unknown error.
he: שגיאה לא ידועה.

en: Unknown file encoding
he: קידוד קובץ לא ידוע

en: Unshare
he: בטל שיתוף

en: Update
he: עדכן

en: Update file
he: עדכן קובץ

en: Upload
he: העלאה

en: Upload Avatar
he: העלה אווטאר

en: Upload Files
he: העלאת קבצים

en: Upload Link
he: קישור להעלאה

en: Upload Link:
he: קישור להעלאה:

en: Upload Links
he: קישורים להעלאה

en: Upload New Avatar:
he: העלה אווטאר חדש:

en: Upload New Image
he: העלה תמונה חדשה

en: Upload file
he: העלה קובץ

en: Username
he: שם משתמש

en: Username %s is not valid.
he: שם משתמש "%s" אינו תקין.

en: Users
he: משתמשים

en: Video
he: וידאו

en: View
he: הצג

en: Viewing an encrypted library
he: צופה בספרייה מוצפנת

en: Visits
he: ביקורים

en: Web Site
he: אתר

en: Welcome to Seafile!
he: ברוכים הבאים ל-Seafile!

en: Wiki
he: ויקי

en: Wrong password
he: סיסמא לא נכונה

en: Yes
he: כן

en: You can not send message to yourself.
he: לא ניתן לשלוח את ההודעה לעצמך.

en: You don't have any contacts
he: אין לך אנשי קשר

en: You don't have permission to access the library.
he: אין לך הרשאות מתאימות כדי לגשת לספרייה.

en: You don't have the permission.
he: אין לך הרשאות מתאימות.

en: You have not shared any folder
he: לא שיתפת אף תיקייה

en: You have not shared any library
he: לא שיתפת אף ספרייה

en: Your current avatar:
he: אווטאר נוכחי:

en: Your password has been changed successfully.
he: הסיסמא שלך הוחלפה בהצלחה.

en: advanced
he: מתקדם

en: all members
he: כל החברים

en: contact is required
he: נחוץ איש קשר

en: department
he: מחלקה

en: error:
he: שגיאה:

en: in %(name)s
he: ב- %(name)s

en: is encrypted
he: מוצפן

en: message...
he: הודעה...

en: name
he: שם

en: next
he: הבא

en: permission error
he: שגיאת הרשאה

en: personal-wiki
he: ויקי-אישי

en: send to: click to select contacts
he: שלח אל: לחץ על מנת לבחור אנשי קשר

en: shared by:
he: שותף ע"י:

en: telephone
he: טלפון

[ctx: true name]
en: Name
he: שם

[ctx: true name]
en: Name:
he: שם:
